Start nowej edycji projektu Aktywni na Plus

 Z ogromną przyjemnością informujemy, że… ruszamy z kolejną edycją projektu Aktywni na Plus!

“Aktywni na Plus” to projekt finansowany ze środków budżetu obywatelskiego Miasta Kraków, w ramach którego organizowane są warsztaty oraz zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Dzięki współpracy z naszymi tutorami organizujemy darmowe wycieczki, spektakle, półkolonie letnie oraz zajęcia cykliczne – rozbudzamy ciekawość świata, poszerzamy horyzonty oraz pogłębiamy wiedzę na temat lokalnej kultury.

Pragniemy umożliwić dzieciom odkrywanie ich mocnych stron i talentów oraz zdobycie nowych umiejętności w różnorodnych dziedzinach, takich jak: sztuka, taniec, fizyka, robotyka, sport czy podróże

Nasze zajęcia to także doskonała okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek oraz zacieśnienia sąsiedzkich więzi!

W tym roku poszerzamy naszą ofertę zajęć o dwie nowe pozycje:
– Cykl zajęć Fizyka dla Smyka, na których w ciekawy i angażujący sposób przedstawiamy najważniejsze zagadnienia z dziedziny fizyki.
– Warsztaty podróżnicze – seria 9 spotkań z podróżnikami otwierających dzieci na różnorodne kultury
i kraje oraz budujące świadomość turystycznych atutów Polski.
Pierwsze zapisy na zajęcia cykliczne odbędą się już w nadchodzącym tygodniu!
Dołącz do nas, razem zadbajmy o przyszłość naszych dzieci! 

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.

Leave a reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *