O nas

“Aktywni na Plus” to projekt w ramach którego organizowane są wyjazdy oraz zajęcia dodatkowe dla dzieci i młodzieży. Dzięki współpracy z naszymi tutorami organizujemy darmowe wycieczki, wydarzenia kulturalne, półkolonie oraz zajęcia cykliczne – rozbudzamy ciekawość świata, poszerzamy horyzonty oraz pogłębiamy wiedzę na temat lokalnej kultury. Pragniemy umożliwić dzieciom odkrywanie ich mocnych stron i talentów oraz zdobycie nowych umiejętności w różnorodnych dziedzinach, takich jak: sztuka, taniec, robotyka, sport, podróże czy fizyka. Nasze warsztaty to także doskonała okazja do poznania nowych kolegów i koleżanek oraz zacieśnienia sąsiedzkich więzi!

Dążymy do stworzenia lokalnej społeczności, w której każdy odnajdzie swoje miejsce – niezależnie od pochodzenia, statusu materialnego czy stopnia sprawności. Wierzymy, że dodatkowe zajęcia staną się dla dzieci przyczynkiem do dalszych, wspólnych zabaw i budowania relacji przyjacielskich. Organizowane przez nas wycieczki i warsztaty wyjazdowe umożliwią rodzinom wspólne, aktywne spędzanie czasu – to także doskonała okazja do pogłębienia wiedzy o lokalnej kulturze i historii. Dołącz do nas, razem zadbajmy o przyszłość naszych dzieci!

ponad 12 wydarzeń w ciągu miesiąca

Jak działamy?

W ramach projektu “Aktywni na plus” organizujemy różnorodne zajęcia dodatkowe i wyjazdy dla dzieci i młodzieży wraz z ich rodzicami. Naszym celem jest aktywizacja społeczności VIII dzielnicy Krakowa Dębnik poprzez organizację darmowych zajęć edukacyjnych, wyjazdów i imprez. Napędzamy rozwój dzieci i młodzieży, zaszczepiamy pasję i zacieśniamy sąsiedzkie więzi.

Projekt finansowany przez miasto Kraków, w ramach budżetu obywatelskiego.

Odtwórz wideo
Więcej o nas

Aktywni na plus

Jesteśmy ambitnym zespołem wierzącym że każdy ma wpływ na otaczający nas świat. Chcemy żyć w lepszym świecie, dlatego zaczynamy od naszego podwórka, VIII dzielnicy Krakowa Dębniki.

Najczęściej zadawane pytania

O projekcie

Warsztaty, wyjazdy, wydarzenia cykliczne. Ponad 12 inicjatyw w ciągu jednego miesiąca. Masz jakieś pytania odnośnie realizowanego przez nas projektu? Sprawdź, być może poniżej znajdziesz odpowiedź. 

W projekcie mogą uczestniczyć wszyscy chętni zamieszkujący VIII dzielnicę Krakowa Dębniki. Organizujemy warsztaty i spotkania dla dzieci i młodzieży, a także dla ich rodziców. Sprawdź zakładkę „organizowane wydarzenia”, aby dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Organizowane przez nas zajęcia są całkowicie bezpłatne! Dotyczy to zarówno warsztatów jak i koncertów czy wyjazdów. Jest to możliwe dzięki finansowaniu z budżetu obywatelskiego miasta Kraków. Zapewniamy wszystkie materiały niezbędne do uczestniczenia w warsztatach oraz prowiant podczas wycieczek.

Naszym partnerem jest Zespół Szkolno-Przedszkolny nr.7 przy ul. Skotnickiej 86. To właśnie tam odbywają się zajęcia cykliczne i wydarzenia jednorazowe. Warsztaty wyjazdowe realizowane są w okolicach Krakowa. Wejdź w zakładkę „organizowane wydarzenia” aby sprawdzić dokładną lokalizajcę zajęć.

Skontaktuj się z nami

Informacje Kontaktowe

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie organizowanych przez nas wydarzeń lub chciałbyś podzielić się z nami swoimi reflekcjami na temat naszej działalności, zapraszamy do kontaktu. Napisz do nas mail lub skorzystaj z zamieszczonego obok formularza kontaktowego. 

Napisz do nas

Formularz Kontaktowy

    “Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

    AKTYWNI NA PlUS

    Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.