wycieczka rodzinna

Wyjazd do Czarnego Gronia

Spędź dzień na łonie natury!

Już 15 czerwca zapraszamy Was na wyjątkową wycieczkę do kompleksu Czarny Groń. 

Zapisy na wydarzenie

Wycieczka do Czarnego Gronia

Już 15 czerwca zapraszamy Was na wyjątkową wycieczkę do kompleksu Czarny Groń, usytuowanego pośród gór, w malowniczej dolinie, w sąsiedztwie dziewiczych rezerwatów i lasów mieszanych.

Spędzimy dzień wśród rozległych łąk, zielonych dolinek i majestatycznych grzbietów górskich.

W Magicznej Osadzie, na uczestników czeka wiele atrakcji. Będą miały okazję spędzić czas aktywnie, łącząc zabawę z edukacją przyrodniczą oraz poszerzaniem wiedzy na temat działań na rzecz środowiska, podczas specjalnych warsztatów.

Zapewniamy wodę, drożdżówki oraz pyszny dwudaniowy obiad w pięknych okolicznościach przyrody.

Data: 15 czerwca 2024
Start: około 8:30 spod szkoły
Powrót: około 17:00

Zapisy na wycieczkę już w poniedziałek 10.06. o godz. 20:00, za pomocą poniższego formularza:

https://uczestnicze.pl/c084

Zajęcia realizowane w ramach projektu BO Miasta Kraków, dedykowane mieszkańcom VIII Dzielnicy Krakowa – Dębniki. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: info@aktywninaplus.pl albo skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.