półkolonie letnie

Spędź z nami lato!

Z nami lato nie jest nudne!
Zapisz się na Półkolonię i spędź je w gronie rówieśników! Zapewniamy mnóstwo dobrej zabawy!

Zapisy na wydarzenie

Półkolonie letnie

Drodzy rodzice, drogie Dzieci!

Z ogromną przyjemnością dzielimy się informacją o organizowanych przez nas półkoloniach letnich! Oferujemy dwa, 5-dniowe turnusy:

  • 24-28 czerwca
  • 1-5 lipca

Każda z półkolonii odbywa się na terenie ZSP nr 7 w Krakowie, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16. Podobnie jak w ubiegłym roku, nasz czas wypełni po brzegi zabawa, sport i ciekawe warsztaty edukacyjne! Dzięki finansowaniu z BO Miasta Krakowa, półkolonie są zupełnie darmowe! Zapewniamy pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek) oraz potrzebne do zajęć materiały.

Przypominamy, że w półkoloniach mogą wziąć udział tylko dzieci zamieszkujące VIII Dzielnicę Krakowa – Dębniki. Każde dziecko może być zapisane tylko raz (na jeden turnus).

Zapisy już we czwartek o godz. 20:00.
Rejestracji można dokonać za pomocą poniższego formularza:

https://uczestnicze.pl/enroll/18298fb5-46bd-4526-ae4a-3de4c62f151f

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: info@aktywninaplus.pl albo skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.