cykl warsztatów

Fizyka dla Smyka

Zapraszamy na zapisy na pierwszy warsztat z cyklu “Fizyka dla Smyka”! Zapoznamy się z zagadnieniem elektryczności oraz odpowiemy na pytanie: „Co to jest prąd?”.

Zapisy na wydarzenie

Cykl zajęć "Fizyka dla Smyka"

Już w tym tygodniu, w przystępny i zabawny sposób będziemy zgłębiać tajemnice nauki. Na pierwszym spotkaniu zapoznamy się z zagadnieniem elektryczności oraz odpowiemy na pytanie: „Co to jest prąd?”

Warsztaty odbędą się w dwóch terminach, dla poszczególnych grup wiekowych:

Czwartek, 16.05.2024 r.
 
Grupa 10-12 lat (4-6 klasa)
  • Godzina: 17:00-18:00
 
Grupa 7-9 lat (1-3 klasa)
  • Godzina: 18:15-19:15
 
Piątek, 17.05.2024 r.
 
Grupa 7-9 lat (1-3 klasa)
  •  Godzina: 17:00-18:00
 
Grupa 6 lat
  •  Godzina: 18:15-18:50
Zajęcia dla wszystkich grup wiekowych realizowane są na terenie ZSP nr 7, przy ul. Skotnickiej 86 w nowym budynku szkoły, sali nr 1
 
Zapisy za pomocą dołączonego formularza. Start zapisów już we wtorek 14.05 o godzinie 20:00. Nie zwlekajcie, liczba miejsc ograniczona!
 
 
*** Zajęcia realizowane w ramach projektu Aktywni na Plus, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego Miasta Kraków. Zapraszamy wszystkich mieszkańców VIII Dzielnicy Krakowa – Dębniki ***

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: info@aktywninaplus.pl albo skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.