cykl warsztatów

Fizyka dla Smyka

Zapraszamy do zapisów na kolejny warsztat z cyklu “Fizyka dla Smyka”! Tym razem pochylimy się nad pytaniem: „Czy magnes i prąd mają ze sobą coś wspólnego?”.

Zapisy na wydarzenie

Cykl zajęć "Fizyka dla Smyka"

Już w tym tygodniu, w przystępny i zabawny sposób będziemy zgłębiać tajemnice nauki. Na kolejnym spotkaniu zgłębimy zagadnienie elektryczności oraz odpowiemy na pytanie: „Czy magnes i prąd mają ze sobą coś wspólnego?”

Zapraszamy dużych i małych w poniższych terminach:
 
ŚRODA 19.06.2024r.
 
Grupa 10-12 LAT (4-6 klasa)
  •  godzina: 17:00-18:00
 
Grupa 7-9 lat (1-3 klasa)
  •  godz. 18.15-19.15
 
CZWARTEK 20.06.2024r.
 
Grupa 7-9 LAT (1-3 klasa)
  • Godzina: 17:00-18:00
 
Grupa 6 lat (Zerówka)
  •  Godzina: 18:15-18:50
 
Zajęcia dla wszystkich grup wiekowych realizowane są na terenie ZSP nr 7, przy ul. Skotnickiej 86 w nowym budynku szkoły, sali nr 1
 
Warsztaty odbywają się w kameralnych, 16-osobowych grupach, pod czujnym okiem prowadzącego
 
Zapisy już w poniedziałek 17.06 o godz. 20:00, za pomocą poniższego formularza:
 
 
*** Zajęcia realizowane w ramach projektu Aktywni na Plus, finansowanego z Budżetu Obywatelskiego Miasta Kraków. Zapraszamy wszystkich mieszkańców VIII Dzielnicy Krakowa – Dębniki ***

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: info@aktywninaplus.pl albo skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.