Przygotowania do startu projektu

Razem z ostatnimi śniegami topniejącymi za oknem, znikają obostrzenia pandemiczne. Dla nas to znak, że najwyższa pora wrócić do normalności, przebudzić się z zimowego letargu i aktywnie wejść w okres wiosenno/letni. Ale skąd czerpać energię, na nadchodzące miesiące? Nie trzeba szukać daleko, bo przecież w Dębnikach drzemie tyle pozytywnej energii, którą przecież trzeba na coś spożytkować!

Dlatego szukaliśmy odpowiednich osób, ludzi i instytucji, które pomogą zrealizować nam nasze marzenie. Po tygodniach rozmów, oficjalnych spotkań, konsultacji i snucia planów, wreszcie się udało! Nasza duma, projekt “Aktywni na plus” oficjalnie rusza, a plany, jak wykorzystać ten czas z dzieciakami i ich rodzicami, mnożą się bez końca. Z pomocą miasta Kraków, które w 100% sfinansowało nasz projekt z budżetu obywatelskiego, jesteśmy w stanie zapewnić mieszkańcom Dębnik niezapomniane przeżycia oraz miejsce do odkrywania i rozwijania swoich pasji. Już nie możemy się doczekać na myśl o wszystkich wyjazdach, warsztatach i spotkaniach ze wspaniałymi ludźmi. Jednak najbardziej czekamy na Wasz widok! Bo każdy, nawet najlepszy projekt, nie ma prawa bytu bez wspaniałych dzieci, młodzieży i rodziców, którzy są chętni rozwijać się i działać na rzecz wspólnoty.

Wierzymy że to właśnie lokalne społeczności, takie jak VIII osiedle Dębniki, są najważniejsze i należy im się wsparcie. Dlatego, chcemy pokazać młodym ludziom jak cieszyć się życiem, odnajdywać pasje i uczyć się nowych rzeczy razem z innymi. Jak to mówią, w grupie siła, więc zbierzmy się wszyscy razem, aby spotkać się już niebawem. Bo wróbelki z Dębnik ćwierkają, że na osiedlu praca wre i już niebawem będziemy mogli cieszyć się jej efektami.

Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.