Wycieczka

Wycieczka do Zagrody Edukacyjnej "Pszczółki"

Ponownie wyruszamy do lubianej przez aktywnych zagrody Pszczółki w Niezwojowicach. Planujemy zobaczyć kopiec Kościuszki i Pomnik Bartosza Głowackiego w Janowiczkach, gospodarstwo agroturystyczne w Niezwojowicach, wystawę Teatrum bitwy pod Racławicami – galeria obrazów, oraz wziąć udział w 3 warsztatach:

  – słodkie warsztaty niespodzianka

  – Warsztaty pszczelarskie – zwiedzanie ogrodu, rośliny miododajne, ul podglądowy

  – warsztaty w starej szkole: pisanie gęsim piórem + pranie na tarce

Wycieczka przeznaczona jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 8 do 15 lat.

Wycieczka odbędzie się 29.08.2022, wyjazd w zależności od autokaru 8:00, lub 8:30. Powrót 16:15 lub 16:45. W tym wypadku również zapewniamy przejazd autokarem, wstęp oraz warsztaty, ubezpieczenie, drożdżówkę i butelkę wody, a także zupę pomidorową z makaronem dla każdego uczestnika.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: info@aktywninaplus.pl albo skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.