WYCIECZKA

Wycieczka do Inwałdu Park Miniatur - Świat Marzeń

W ciągu zaledwie jednego dnia staniemy pod Wieżą Eiffla, na Placu św. Piotra, przy posągach Moai, pod Bramą Brandenburską, przy gondoli cumującej w kanale wodnym otaczającym Plac św. Marka czy koło Muru Chińskiego. A to nie wszystko, bo zwiedzamy również Warownie, gdzie zobaczymy Komnatę Damy, sale Tortur i zjemy obiad w Zamkowej Karczmie. Nie zabraknie też warsztatów – wspólnie wykonamy woskowe świece rodem ze średniowiecznych baśni. 🕯

Wycieczka odbędzie się w sobotę 17.09, zbiórka o 8:15 na pętli autobusowej w Skotnikach, planowany powrót ok. 16:30. Wycieczka ma charakter rodzinny – zapraszamy dzieci (przynajmniej jedno dziecko do lat ośmiu + opiekun) i młodzież.

Organizatorzy zapewniają: bilety wstępu, przewodnika, warsztaty, przejazd, ubezpieczenie, dwudaniowy obiad + drożdżówka i woda 0,5l dla każdego uczestnika.

Wycieczka finansowana z Budżetu Obywatelskiego miasta Krakowa w ramach projektu Aktywni na PLUS.

Prosimy o przemyślane zapisy aby nie blokować miejsc.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: info@aktywninaplus.pl albo skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.