Wycieczka

Wycieczka do Muzeum Obwarzanka w Krakowie oraz zwiedzanie Krakowskiego Rynku Podziemnego

Cudze chwalicie swego nie znacie… – temu chcemy zapobiec! Zapraszamy wszystkie dzieci z VIII dzielnicy Krakowa Dębniki na wycieczkę do Muzeum Obwarzanka w Krakowie oraz zwiedzanie Krakowskiego Rynku Podziemnego

Na wycieczkę ruszamy już w sobotę 19.11.2022.
Wyjazd o godz. 9:45, powrót ok. 14:30.

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 8 do 14 lat, z VIII dzielnicy Krakowa Dębniki.

Zapewniamy: przejazd autokarem, bilety wstępu, przewodnika, który zdradzi nam sekrety Podziemnego Rynku, ubezpieczenie, Kanapkę,  drożdżówkę i 0,5 l butelkę wody dla każdego uczestnika.

Wyjazd finansowany w ramach projektu “Aktywni na Plus” finansowany z BO Miasta Kraków.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: info@aktywninaplus.pl albo skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.