Wycieczka

Wycieczka do huty szkła

Mamy dla was kolejną wycieczkę, tym razem do huty szkła przy ulicy Lipowej 3 w Krakowie. Zobaczymy pokaz ręcznego formowania szkła, o którym opowie nam przewodnik. Następnie zwiedzimy wystawę “Szkło w Krakowie. Przemysł i sztuka. 1931-1998”.

Zapraszamy wszystkie dzieciaki i młodzież od 8 roku życia, z VIII dzielnicy Krakowa Dębniki!

Wycieczka odbędzie się 14.10.2022, wyjazd o godzinie 8:45 z pętli autobusowej w Skotnikach, powrót 12:00. Jak zawsze zapewniamy przejazd autokarem, wstęp oraz przewodnika, ubezpieczenie, kanapkę, drożdżówkę i butelkę wody.

Prosimy o przemyślane zapisy, aby nie blokować miejsc.

W razie pytań czy wątpliwości, zapraszamy do kontaktu mailowego: info@aktywninaplus.pl

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: info@aktywninaplus.pl albo skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.