Wydarzenie jednorazowe

Spektakl teatralny pt. "Jak Leśnik las ratował"

Pogoda pozostawia ostatnio wiele do życzenia… Przenieśmy się na moment z deszczowego Krakowa do Krainy Kwitnących Wzgórz – zapraszamy na spektakl!

Już w tę sobotę na deskach szkolnego teatru staną aktorzy z grupy Kalejdoskop. Tym razem zanurzymy się w historie o tym “Jak Leśnik las ratował”. Ta ekologiczna bajka przedstawia zmagania Leśnika, pragnącego uratować swój ukochany las. Nakreśla problem zanieczyszczenia terenów zielonych, wyjaśnia skąd biorą się choroby drzew oraz przypomina o potrzebie utrzymania czystości w lasach. 
 
Zapraszamy wszystkich mieszkańców dzielnicy VIII Dębniki!
Data: 24.09.2022 r. (sobota) godz. 11:00
Czas trwania: 50 minut
Miejsce: Aula ZSP nr 7 w Krakowie ul. Skotnicka 86 (wejście boczne od strony boisk – wejście główne będzie zamknięte).
 
Spektakl realizowany w ramach projektu Aktywni na PLUS! finansowanego z budżetu obywatelskiego miasta Kraków.
 
Wstęp wolny.
 
Do zobaczenia!

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: info@aktywninaplus.pl albo skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.