Jednodniowa wycieczka

Wycieczka do centrum Krakowa na grę terenową

Zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat, zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa Dębniki, bez rodziców.

Termin: Sobota 02.07.2022
Kierunek: 
centrum Krakowa

Tym razem wybierzemy się do centrum Krakowa, gdzie odbędzie się gra terenowa połączona z warsztatami zumby na świeżym powietrzu. Wszystko w przyjaznej atmosferze, pod okiem doświadczonych instruktorów. Spędzimy razem czas, nauczymy się orientacji w terenie oraz poznamy tajemnice Krakowa. 

Wycieczka odbędzie się 02.07.2022 w sobotę, zbiórka o 9:30 na pętli autobusowej w Skotnikach, a planowany powrót jest na godzinę 14:30. 

Dzięki finansowaniu z budżetu obywatelskiego miasta Krakowa wszystkie atrakcje, przejazd oraz ubezpieczenie są darmowe. Zapewniamy również 0,5l wody oraz drożdżówkę.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu

napisz do nas na adres: info@aktywninaplus.pl albo skorzystaj z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

“Aktywni na plus” to projekt realizowany na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, w ramach budżetu obywatelskiego, w całości finansowany przez miasto Kraków.

AKTYWNI NA PlUS

Projekt zakłada organizację darmowych warsztatów dla dzieci i młodzieży zamieszkujących VIII dzielnicę Krakowa – Dębniki. Celem inicjatywy jest rozwijanie umiejętności z zakresu różnych dziedzin i poszerzanie wiedzy o lokalnej kulturze, a także stworzenie możliwości do aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny.